Zespół Szkół w Poniatowej
Warsztaty programistyczne online
Wpisany przez Jakub Rosiński & ZS Express nr 24   
niedziela, 22 listopada 2020 10:54

21 listopada na szkolnej platformie DISCORDZIE odbyły się pierwsze zajęcia w ramach cyklu warsztatów programistycznych prowadzonych przez trenerów z EduLink Lublin. Szkolenie prowadził student informatyki Tomasz Nagrodzki, absolwent naszej szkoły, w zajęciach uczestniczyło 13 naszych uczniów.

Inauguracyjne spotkanie online, dotyczyło nauki programowania w języku C++. Rozmawialiśmy o podstawach programowania oraz uczyliśmy się pisać pierwsze podstawowe programy. Tomek wyjaśnił nam jak działają typy zmiennych, podstawę składni języka C++, składnię TRUE i FALSE, operacje na liczbach oraz instrukcję warunkową IF.

Więcej…
 
29 Finał WOŚP
Wpisany przez Pedagog   
poniedziałek, 08 lutego 2021 15:45

Mimo pandemii i mrozu  nasi wolontariusze, jak co roku, wzięli udział w zbiórce ulicznej podczas 29 Finału WOŚP. W tym roku zbieraliśmy fundusze na  dziecięcą laryngologię, otolaryngologię i diagnostykę głowy. Mroźna pogoda nie odstraszyła wolontariuszy z ZS, którzy tradycyjnie stanowili najliczniejszą, bo 33 osobową, grupę osób pełniących dyżury podczas niedzielnego kwestowania.

Czas pandemii nie sprzyja spotkaniom i wspólnym spacerom, dlatego też znacznie mniej ludzi można było spotkać na mieście. Na szczęście na mieszkańców Poniatowej możemy liczyć w każdej prowadzonej akcji charytatywnej.  Dzięki temu udało nam się zebrać całkiem ładną kwotę – 6510,58 złotych.

Bardzo dziękujemy ofiarodawcom za  hojność i „ciepłe” słowa, które rozgrzewały nas, mimo dotkliwego zimna. Taki odbiór społeczny jest zachętą do udziału w kolejnych, podobnych akcjach. I oczywiście liczymy na to, że grono naszych szkolnych wolontariuszy będą zasilali następni uczniowie.

 
Zmiana terminu turnieju League of Legends
Wpisany przez PGębka   
środa, 11 listopada 2020 13:30

Ze względu na zaistniałą sytuację pandemiczną, mikołajkowy turniej LOL'a zostaje przełożony na 22.03.2021.

Termin rekrutacji zostaje przedłużony, czekamy na kolejne drużyny.

alt

 
Zespół Szkół w oczach uczniów
Wpisany przez BW   
piątek, 09 kwietnia 2021 09:07

Zapraszamy na krótki film przedstawiający naszą szkołę. Film wykonany przez informatyków z T2a - Michała Kusia i Kacpra Niecia

Przyćmienie

 
Zapytanie ofertowe
Wpisany przez Dyrektor   
środa, 30 września 2020 09:41

W związku z planową realizacją zadania "Wykonanie wentylacji grawitacyjnej w budynki Zespołu Szkół w Poniatowej" składamy zapytanie ofertowe związane z ofertą cenową na wykonanie wyżej wymienionego zadania.

Zapytanie ofertowe - link


 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 13

Strefa nauczyciela

Mikrofonem i Hantlą

Współpraca z UMCS

Projekt Erasmus+ praktyki

Klub Szkół UNICEF

Organ prowadzacy

Starostwo Opolskie

www.opole.lublin.pl

Z ostatniej chwili

Zainteresowania uczniów

Nasi parterzy

Liczba gości

Naszą witrynę przegląda teraz 170 gości