2019-2020


Powiatowy Drużynowy Turniej Tenisa Stołowego
Wpisany przez ZS EXPRESS - Wiola Łata   
czwartek, 30 stycznia 2020 15:38

tenis30 stycznia w Zespole Szkół w Chodlu odbył się drużynowy turniej tenisa stołowego. W zawodach wzięli udział: Zespół Szkół z Poniatowej, Zespół Szkół Zawodowych z Opola Lubelskiego, Liceum Ogólnokształcące z Opola Lubelskiego oraz Zespół Szkół z Chodla. Naszą szkołę reprezentowali: Wioleta Łata, Martyna Adamczyk, Dominik Maciąg, Łukasz Gazda i Szymon Zakrzewski. Mecze rozgrywane były  sprawiedliwym systemem „każdy z każdym”. Nasi reprezentanci mimo stresu radzili sobie bardzo dobrze, a rozgrywane mecze były na wysokim poziomie. Niestety w obu przypadkach podczas spotkania z Zespołem Szkół Zawodowych z Opola Lubelskiego nasi zawodnicy po zaciętej rywalizacji przegrali 2:3.  W klasyfikacji końcowej dziewczęta jak i chłopcy wywalczyli II miejsca.

 
Mikołajkowy turniej w piłce nożnej halowej
Wpisany przez ZS EXPRESS - Ola Goliszek   
piątek, 13 grudnia 2019 08:38

turniej mikolajkowyW naszej szkole 6 Grudnia odbyły się zawody sportowe zorganizowane z okazji Mikołajek. Udział brało w nich 7 drużyn; LO, T1a, T1b, T1ab, T2a, T3a, T4a. Drużyny zostały podzielone na 2 grupy. W 1 znajdowały się klasy: T1a, LO, T2a a w 2 grupie: T1b, T1ab, T3a, T4a. Cała szkoła kibicowała drużynowym. Wszyscy uczestnicy podeszli do gry profesjonalnie i przyjaźnie wobec siebie. Wszyscy świetnie się bawili jednak bez upadków się nie obyło, na szczęście to tylko powierzchowne obrażenia.Rywalizacja była zacięta jednak wygrać mogli tylko jedni. I miejsce zajęła klasa T4a, II miejsce T3a, zaś III miejsce LO. Drużyny w ramach gratulacji dostały dyplomy oraz drobne upominki. Było to nie zapomniane spotkanie najlepszych zawodników że szkoły.

 
Powiatowe zawody w biegach przełajowych
Wpisany przez Wiola Łata   
niedziela, 20 października 2019 20:48

biegiDnia 5 października w Parku Miejskim w Opolu Lubelskim odbyły się powiatowe zawody w biegach przełajowych.  W rozgrywkach wzięły udział 4 szkoły średnie Powiatu Opolskiego: Zespół Szkół Zawodowych z Opola Lubelskiego, Liceum Ogólnokształcące z Opola Lubelskiego, Zespół Szkół z Poniatowej oraz Zespół Szkół z Chodla. Dziewczęta miały do pokonania dystans na 600 m, a chłopcy 800 m.  Sytuacja podczas zawodów zmieniała się kilkakrotnie, walka o najwyższy stopień podium była bardzo wyrównana. Ostatecznie dziewczęta jak i chłopcy w swoich kategoriach przybiegli do mety, zajmując drugie miejsce. W żeńskiej drużynie najlepszy czas uzyskała Julia Kubiś. Gratulujemy sukcesu naszym reprezentantom!

 
Zawody w halowej piłce nożnej chłopców - od UKS do AZS
Wpisany przez JKiraga   
poniedziałek, 07 października 2019 14:20

nogaW dniu 26.09.2019(czwartek) odbyły się zawody w halowej piłce nożnej chłopców z programu od UKS do AZS  w lublinie. Turniej zgromadził 16 szkół z województwa lubelskiego

Zespoły zostały podzielone na 4 grupy. Mecze w grupach zostały rozgrywane systemem każdy z każdym. W wyniku rozgrywanych meczy szkoła nasza zajęła 2 miejsce i awansowała do 8 najlepszych zespołów. W meczu o półfinał chłopcy z naszej szkoły zremisowali 1:1 i awansie decydowały rzuty karne.  W rzutach karnych lepsza okazała się szkoła z Puław wygrywając 4:3.

W wyniku rywalizacji nasza szkoła zajęła miejsce 5.

drużyna z ZS
 
Zawody w tenisa stołowego - od UKS do AZS
Wpisany przez JKiraga   
poniedziałek, 07 października 2019 14:07

tenisW poniedziałek 23.09. 2019 odbyły się zawody w tenisa stołowego  z programu od UKS do AZS chłopców. Szkołę naszą reprezentowało trzech  uczniów: Zakrzewski Szymon, Maciąg Dominik, Gazda Lukasz.

W rywalizacji wzięło  udział 50 zawodników z 16 szkół ponadpodstawowych.

Wyniki naszych zawodników
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 następna > ostatnia >>

Strona 2 z 2