Rok 2018-2019
Powiatowe zawody w piłce ręcznej dziewcząt
Wpisany przez JZarzycka   
czwartek, 28 marca 2019 12:39

pow-recz-dzW dniu 11 marca 2019 roku w Hali Sportowej w Opolu Lubelskim odbyły się Zawody Powiatowe w Piłce Ręcznej Dziewcząt.

W turnieju uczestniczyły 4 zespoły: Zespół Szkół w Poniatowej, LO Opolu Lubelskim, Zespół Szkół w Chodlu, Zespół Szkół w Opolu Lubelskim

Rozegrano 6 meczów w systemie „każdy z każdym”:

1. ZS w Poniatowa- ZSZ w Opole Lubelskie 6:3

2. LO Opole Lubelskie –ZS Chodel    7:0

3. ZS Poniatowa – LO Opole Lubelskie  3:0

4. ZS Chodel-ZSZ Opole Lubelskie  1:3

5. ZS Poniatowa- ZS Chodel   10:0

6.ZSZ Opole Lubelskie- LO Opole Lubelskie  3:2

Zawody sędziował Pan Michał Wojewoda nauczyciel wychowania fizycznego w Liceum Ogólnokształcącym w Opolu Lubelskim.

Nagrodę za I miejsce odebrała najlepsza drużyna w powiecie – Zespół Szkół w Poniatowej, za II miejsce ZSZ w Opolu Lubelskim, III miejsce LO Opolu Lubelskim.

 
Powiatowe zawody w piłce ręcznej chłopców
Wpisany przez Wiktor Tkaczyk & ZS Express   
czwartek, 07 marca 2019 12:02

reczna6 marca 2019 roku odbyły się zawody szkolne w piłkę ręczną  chłopców. Zmierzyły się ze sobą  4 drużyny  ZS Poniatowa, LO Opole, ZSZ Opole i ZS Chodel. Uczniowie grali w systemie każdy z każdym. W każdym meczu było widać  wielkie zaangażowanie naszych zawodników. W końcowej klasyfikacji nasz szkoła zajęła 2 miejsce. Skład naszej drużyny: Kacper Rybarczyk, Kamil Nowak, Wiktor Tkaczyk, Adrian Kwietniewski, Sebastian Wawrzonek, Kamil Lasota, Marek Karabela, Wojtek Mazur, Michał Romsicki, Bartek Walencik.

 
Noworoczny turniej piłki nożnej chłopców
Wpisany przez MMędrek   
środa, 23 stycznia 2019 11:56

turniejW piątek 4 stycznia od godziny 9:00 w sali gimnastycznej odbywał się noworoczny turniej piłki nożnej chłopców. Rozgrywki rozpoczęła przemową Pani dyrektor, która życzyła każdemu powodzenia i gry fair play. Każda klasa biorąca udział w turnieju miała za zadanie wybrać swoją reprezentację. Piłkarze rywalizowali w drużynach złożonych z trzech zawodników + bramkarz. Mecze były bardzo zacięte i w niektórych z nich dopiero w ostatnich sekundach spotkania zapadał ostateczny wynik. Najlepsza okazała się drużyna z klasy T1a, która wygrywając wszystkie mecze zajęła pierwsze miejsce. Drugie miejsce należy do klasy T3a, natomiast trzecie miejsce zajęła klasa T4a. Uczestnicy turnieju podeszli do zawodów z ogromnym zaangażowaniem, starając się wypaść jak najlepiej. Turniej zakończył się w przyjaznej atmosferze i  duchu sportowej rywalizacji. Gratulujemy zwycięskim drużynom, a przegranym życzymy powodzenia w przyszłym roku.

 
Powiatowe zawody w piłce siatkowej dziewcząt
Wpisany przez Wiola Łata   
wtorek, 22 stycznia 2019 10:21

pow-siatka-dz15 stycznia na hali sportowej w Opolu Lubelskim odbyły się zawody powiatowe w piłkę siatkową dziewcząt. W zmaganiach wzięły udział cztery drużyny. Turniej rozgrywany był systemem „każdy z każdym” i grany do dwóch wygranych setów. Spotkania niejednokrotnie dostarczały wielu ciekawych akcji oraz siatkarskich wymian. W grze można było zauważyć zaangażowanie i determinację. Pomimo pierwszego przegranego meczu nasze zawodniczki nie poddały się i ostatecznie zajęły 2 miejsce. Turniej rozgrywany był na dobrym, wyrównanym poziomie, a sytuacja w poszczególnych spotkaniach niejednokrotnie kończyły ulegała zmianie.

 
Powiatowe zawody w piłce siatkowej chłopców
Wpisany przez Marek Mędrek   
poniedziałek, 21 stycznia 2019 16:58

pow-siatDnia 16.01.2019r. w Opolu Lubelskim odbyły się zawody powiatowe w piłce siatkowej chłopców. W zawodach brało udział 4 drużyny z naszego powiatu: ZS Chodel, ZSZ Opole Lub., LO Opole Lub. i ZS Poniatowa. Zawody rozgrywane były systemem  ,,każdy z każdym " do dwóch wygranych setów.  W pierwszym meczu  nasza reprezentacja pokonała ZSZ z Opola 2:0 w drugim z LO Opole 2:1 i w trzecim z ZS Chodel 2:0. W wyniku rywalizacji reprezentacja naszej szkoły po zaciętych bojach zajęła I miejsce.

 
Powiatowe zawody w piłce nożnej halowej chłopców
Wpisany przez ZS Express $ Marek Mędrek   
środa, 12 grudnia 2018 21:39

Dnia 29 listopada 2018 odbyły się zawody w piłce nożnej halowej chłopców na szczeblu powiatu opolskiego. W zawodach brało udział 5 drużyn. W wyniku rywalizacji reprezentanci naszej szkoły zajęli I miejsce. Szkołę naszą reprezentowali następujący uczniowie: Kacper Rybarczyk, Marek Karabela, Paweł Górniak, Wiktor Tkaczyk, Bartek Koma, Igor Skaliński, Sebastian Wawrzonek, Michał Romsicki, Filip Dacka, Miłosz Bartkowiak, Wojtek Mazur, Kacper Cisłak, Tomek Kęcik, Bartosz Walencik, Łukasz Rosiński.

 
Rejonowe zawody w pływaniu
Wpisany przez JZarzycka   
środa, 12 grudnia 2018 08:59

rejon-plywanie2018Po wygranych zawodach powiatowych 28 listopada odbyły się rejonowe zawody pływackie w Puławach.

Skład męski zakończył wyścig zajmując miejsce 4, dziewczęta natomiast zajęły 3 miejsce.

Nasi uczniowie wykazali się również podczas wyścigów indywidualnych:
  1. Kaja Zarzycka (dowolny) - 1 miejsce
  2. Kamil Lasota (dowolny) - 2 miejsce
  3. Mateusz Majerek (klasyczny) - 3 miejsce
  4. Filip Manowski(grzbiet)- 5 miejsce
GRATULUJEMY wspaniałych wyników.
skład drużyn
 
Powiatowe zawody w piłce nożnej halowej dziewcząt
Wpisany przez ZS Express Nr 10 & Wioleta Łata   
środa, 05 grudnia 2018 09:31

powiat-hal-dz20 listopada w hali sportowej w Opolu Lubelskim odbyły się  powiatowe zawody w piłce nożnej halowej dziewcząt, w których wzięły udział 4 drużyny. Każda z nich rozegrała po trzy mecze systemem każdy z każdym. Nasze  zawodniczki pod opieką Pani Jolanty Zarzyckiej rozegrały bardzo dobry turniej i po raz kolejny odniosły sukces zdobywając najwyższy stopień podium. Pierwszy mecz wygrały z Zespołem Szkół Zawodowych z Opola Lubelskiego 3:1, kolejny z Zespołem Szkół z Chodla 5:0 i ostatni z Liceum Ogólnokształcącym zakończył się remisem 1:1.

Więcej…
 
Zawody w piłkę halową w Solcu nad Wisłą
Wpisany przez ZS Expres & Kamil Lasota   
środa, 21 listopada 2018 17:54

W dniu 8 listopada dwie drużyny męskie z naszej szkoły brały udział  w zawodach piłki halowej, odbywające się na hali ZSP w Solcu nad Wisłą. Oprócz naszej szkoły i gospodarzy w zmaganiach brało udział jeszcze kilka okolicznych szkół, m.in. z Opola Lubelskiego, Sienna, czy Karczmisk.  Łącznie drużyn było 8. Zmagania były dosyć ciężkie, często gra przebiegała dość agresywnie, co skutkowało włączeniem się sędziów. Każdy odbywający się mecz był ciekawy i z uwagą śledziliśmy przebieg gry innych. Ostatecznie w klasyfikacji końcowej jedna drużyna zajęła zaszczytne i zasłużone 1 miejsce, a druga niższe ale również ciężko wywalczone 5 miejsce. Skład zwycięskiej drużyny: Miłosz Bartkowiak, Tomasz Kęcik, Paweł Górnik, Kacper Rybarczyk, Bartłomiej Matraszek, Szymon Zakrzewski, Kamil Nowak, Łukasz Rosiński, Marek Karabela. Po rozgrywkach zmęczeni i usatysfakcjonowani grą wróciliśmy do domów.

 
Powiatowe zawody w biegach przełajowych
Wpisany przez JZarzycka   
sobota, 06 października 2018 18:03

Powiatowe zawody w biegach przełajowych :: powiat-biegiDnia 5 października w Parku Miejskim w Opolu Lubelskim odbyły się zawody powiatowe w biegach przełajowych.  Dziewczęta miały do pokonania dystans na 600 m, chłopcy dystans na 800 m. W rozgrywkach brały udział szkoły Zespół Szkół Zawodowych z Opola Lubelskiego, Liceum Ogólnokształcące z Opola Lubelskiego , Zespół Szkół z Poniatowej oraz Zespół Szkół w Chodlu. Sytuacja podczas zawodów zmieniała się kilkakrotnie, emocje były nie do opisania. Ostatecznie dziewczyny jak i chłopcy z dużą przewagą przybiegli pierwsi do mety. Zespół Szkół w Poniatowej górą! Teraz  czekamy na kolejne zawody.