Koło Strzeleckie

Koło Strzeleckie w ZST powstało w 2011 roku . Szybko okazało się, że nowa agenda w szkole to strzał w 10. Zainteresowanie młodzieży tą formą sportu przerosło najśmielsze oczekiwania. Niektórzy nauczyciele również próbują się zmierzyć z karabinkiem, tarczą i to z niezłym rezultatem. Po wielu zawodach okazało się, że wśród uczniów szkoły są prawdziwi mistrzowie. O sukcesach naszych strzelców czytaj na stronie szkoły.
Mikołajkowe Zawody Strzeleckie
Wpisany przez AKocoń   
poniedziałek, 17 lutego 2014 12:01

Zawody Mikołajkowe6 grudnia 2013 r. na strzelnicy sportowej w Łaziskach odbyły się Mikołajkowe drużynowe zawody strzeleckie o Puchar Wójta Gminy Józefów.

Niesprzyjająca aura nie odstraszyła uczniów naszej szkoły. I nawet zmarznięte palce dłoni nie przeszkodziły w zdobyciu wszystkich trofeów.

 

Wyniki
 
Turniej strzelecki o Puchar Rady Rodziców
Wpisany przez BW   
czwartek, 14 listopada 2013 22:47

Uwaga!!!

Z inicjatywy Rady Rodziców w roku szkolnym 2013-2014 ogłaszamy pierwszy szkolny Turniej o Puchar Rady Rodziców.

Turniej rozgrywany jest w celu propagowania strzelectwa sportowego wśród uczniów Zespołu Szkół. W sportowej rywalizacji pozwoli wyłonić:

  • najlepszego strzelca w kategorii dziewcząt
  • najlepszego strzelca w kategorii chłopców
  • najlepiej strzelającą klasę

Cały turniej składa się z ośmiu zawodów strzeleckich z broni pneumatycznej rozgrywanych w sali gimnastycznej szkoły, w terminach ustalanych każdorazowo przez prowadzącego.

W zawodach może uczestniczyć każdy uczeń naszej szkoły. Zachęcamy do udziału w turnieju. Harmonogram i szczegóły rywalizacji wkrótce na stronie www szkoły.

Regulamin turnieju

 
"Pierwsze strzały"
Wpisany przez AKocoń   
środa, 30 października 2013 23:24

Koło strzeleckiePo nieco dłuższej wakacyjnej przerwie, niezależnej od nas, odbyły się pierwsze zajęcia Koła Strzeleckiego.

Treningi dla "strzelców wyborowych" oraz dla chętnych, którzy poczują, że mają super celne oko - odbywają się w każdy piątek na sali gimnastycznej w godzinach 14 00-1500 pod czujnym okiem opiekuna Szkolnego Koła Strzeleckiego – Pani Agnieszki Kocoń.

 
Koło Strzeleckie
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 04 lipca 2011 21:13

Wakacje - to czas podsumowań. W minionym roku szkolnym w ZST powstało Koło Strzeleckie. Szybko okazało się, że nowa agenda w szkole to strzał w 10. Zainteresowanie młodzieży tą formą sportu przerosło najśmielsze oczekiwania. Niektórzy nauczyciele również spróbowali się zmierzyć z karabinkiem, tarczą i to z niezłym rezultatem. Po pierwszych zawodach okazało się, że wśród uczniów ZST są prawdziwi mistrzowie. W jakich zawodach brali udział uczniowie, jakie osiągnęli rezultaty i którzy nauczyciele nie bali sie zmierzyć z uczniami w celności trafień? O tym przeczytasz klikając na link KOŁO STRZELECKIE.

 
Trening strzelecki
Wpisany przez BW   
niedziela, 03 lipca 2011 21:36

Uczniowie z ZST pod czujnym okiem opiekunów Koła Strzeleckiego Pani Agnieszki Kocoń i Pana Jacka Kiragi na sali gimnastycznej trenują celność oka.

 

Więcej…
 
Zawody strzeleckie o Puchar Starosty
Wpisany przez AKocoń   
środa, 29 czerwca 2011 08:48

19 czerwca2011 roku w Łaziska odbyły się Zawody strzeleckie o Puchar Starosty Opolskiego. Zawodnicy oddawali dwie serie strzałów z karabinka sportowego kbks.

W wyniku rywalizacji w kategorii junior kolejne miejsca zajęli:

I miejsce - Tomala Hubert (T2a): kbks - 128p

II miejsce - Marzec Piotr (T!b): kbks - 119p

 

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 następna > ostatnia >>

Strona 3 z 4