Współpraca z Lubelskim Stowarzyszeniem Specjalistów IT
Wpisany przez BW   
wtorek, 10 kwietnia 2012 12:00

Lubelskie Stowarzyszenie Specjalistów IT wdrąża w życie nowy projekt pod kryptonimem "Lubelska Grupa Developerska", polegający na współpracy ze szkołami średnimi poprzez organizację warsztatów i szkoleń dla uczniów. Jako pierwszy do projektu przystąpił Zespół Szkół Technicznych w Poniatowej. Głównym kryterium wyboru tej szkoły był wysoki poziom nauczania przedmiotów zawodowych, w tym programowania oraz ogromne zainteresowanie uczniów. Pierwsze warsztaty z programowania aplikacji mobilnych Windows Phone odbędą się 14 kwietnia 2012 roku i zostaną poprowadzone przez trenerów WP7: Piotra Pietrasa, Pawła Niewęgłowskiego, Piotra Pawełczaka i Marka Chwałę. Warsztaty są patronowane przez firmę Microsoft. Jesteśmy pewni ze projekt "Lubelska Grupa Developerska" jest początkiem owocnej współpracy z ZST Poniatowa.