„Być twórcą samego siebie".
Wpisany przez Tatiana Rodzik   
poniedziałek, 18 kwietnia 2011 16:38

Przedstawiciele  Samorzadu Uczniowskiego uczestniczyli w I Forum Młodych „Być twórcą samego siebie". Spotkanie odbyło się 14 kwietnia 2011 r. w Wyższej Szkole Ekonomii i Innowacji w Lublinie w ramach Europejskiego Roku Wolontariatu. Organizatorami forum byli: WSEI w Lublinie, Kuratorium Oświaty w Lublinie oraz Parlament Dzieci i Młodzieży Województwa Lubelskiego. Celem spotkania było m.in. promocja wśród młodzieży takich form spędzania czasu wolnego, które służąc profilaktyce, kreują twórczą postawę wobec samego siebie oraz pobudzają do młodzieżowego wolontariatu. W ramach I Forum Młodych odbyły się: warsztaty, wykłady, spotkania, prezentacje i spektakle teatralne oraz dyskusje panelowe z udziałem uczestników spotkania.