Wyniki sportowe w latach 2000-2010

Rok szkolny 2009/2010

ZAWODY POWIATOWE

  • I miejsce chłopców w piłce ręcznej
  • II miejsce chłopców w piłce halowej

Rok szkolny 2007/2008

ZAWODY POWIATOWE

  • I miejsce chłopców w piłce koszykowej
  • IV miejsce dziewcząt
  • II miejsce chłopców w piłce ręcznej
  • IV miejsce dziewcząt w piłce ręcznej
  • II miejsce chłopców w biegach przełajowych
  • V miejsce dziewcząt w biegach przełajowych
  • II miejsce w sztafecie 10x25m w pływaniu indywidualnym i sztafecie
  • III miejsce indywidualnie: Kamil Żebczyński i Krystian Pietroń
  • V miejsce w piłce nożnej halowej dziewcząt.
  • V miejsce zawody drużynowe w tenisie stołowym (zarówno drużyna dziewcząt jak i chłopców).

Rok szkolny 2006/2007

ZAWODY REJONOWE

  • IV miejsce koszykówka chłopców

ZAWODY POWIATOWE

  • I miejsce koszykówka chlopców
  • II miejsce chłopców, IV miejsce dziewcząt w biegach przełajowych w Chodlu
  • II miejsce w zawodach sportowo-obronnych
  • IV miejsce piłka ręczna chłopców
  • IV miejsce piłka siatkowa chłopców
  • IV miejsce piłka koszykowa dziewcząt

Rok szkolny 2005/2006

ZAWODY REJONOWE

  • VII miejsce w finale biegów  przełajowych chłopców w Lubartowie

ZAWODY POWIATOWE

  • II miejsce w biegach  przełajowych chłopców w Chodlu
  • V miejsce w biegach przełajowych dziewcząt w Chodlu

Rok szkolny 2004/2005

OGÓLNA KLASYFIKACJA
  • II miejsce we współzawodnictwie sportowym chłopców szkół ponadgimnazjalnych w powiecie
ZAWODY POWIATOWE
  • I miejsce Zawody piłki koszykowej w Poniatowej
  • II miejsce (na 4 drużyn) Zawody piłki ręcznej w Opolu Lubelskim
  • IV miejsce (na 8 drużyn) Zawody piłki nożnej w Opolu Lubelskim
ZAWODY TOWARZYSKIE
  • I miejsce Turniej o Puchar Dyrektora ZST w koszykówce chłopców
  • I miejsce Turniej piłki ręcznej w Bełżycach o Puchar  prezesa klubu

Rok szkolny 2003/2004

ZAWODY REJONOWE

  • IV miejsce w Finale Rejonu Lubartów w koszykówce chłopców
  • IV miejsce w Mistrzostwach Rejonu w halowej piłce nożnej

ZAWODY POWIATOWE

  • I miejsce w Powiatowych zawodach w koszykówce chłopców
  • I miejsce w Powiatowych zawodach W piłce nożnej halowej chłopców
  • III miejsce w Powiatowych zawodach w siatkówce chłopców

ZAWODY TOWARZYSKIE

  • I miejsce w Turnieju piłki koszykowej o Puchar Dyrektora ZST w Poniatowej
  • III miejsce w Turnieju piłki ręcznej chłopców o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół Technicznych im T. Kościuszki w Bełżycach

Rok szkolny 2002/2003

ZAWODY POWIATOWE

  • I miejsce w Powiatowych zawodach w koszykówce chłopców
  • II miejsce w Powiatowych zawodach w piłce siatkowej chłopców
  • III miejsce w Powiatowych zawodach tenisa stołowego (drużynowo)

Rok szkolny 2000/2001

ZAWODY POWIATOWE

  • III miejsce w Powiatowych zawodach tenisa stołowego (indywidualnie - Paweł Wita)