Powiatowe zawody w piłce koszykowej chłopców
Wpisany przez ZS Express & Wiktor Tkaczyk   
piątek, 21 lutego 2020 18:00

kosz-ch13-lutego w naszej szkole odbyły się powiatowe zawody w koszykówce chłopców, w których udział wzięły 3 szkoły: ZS Poniatowa, ZSZ i LO z Opola Lubelskiego. Rozgrywki poprowadzone były systemem, każdy z każdym”. Pierwszy mecz rozegrały ze sobą drużyny z Opola, a kolejny nasi chłopcy z ZSZ Opola Lubelskiego. W Całym meczu nasza szkoła dominowała nad przeciwnikiem, więc zakończył się naszym zwycięstwem. Drugi mecz był na wagę 1 miejsca z reprezentantami liceum. Obie drużyny bardzo zaciekle walczyły o każdy punkt. Kibice hucznie dopingowali naszych chłopaków na trybunach.

Po 1 połowie niestety przegrywaliśmy, ale w przerwie słowa od trenerów zmotywowały nas i rozpoczęliśmy drugą połowę z większymi ambicjami niż wcześniej. Od samego początku zdobywaliśmy punkty ani jednego przy tym nie tracąc. Po tym zaciętym meczu zasłużone 1 miejsce trafiło  w ręce chłopaków z naszej szkoły.

 

Zwycięski skład: Kamil Nowak, Kacper Rybarczyk, Marek Karabela, Wiktor Tkaczyk, Bartek Koma, Filip Manowski, Maciek Wargocki, Kuba Wójcik, Maciek Pluta.