Wycieczka rowerowa do Chodla – klasa LO 1a
Wpisany przez Anna Bieńko   
piątek, 20 września 2019 07:13

9 września o 8:00 zebraliśmy się pod szkołą by wyruszyć na naszą pierwszą wycieczkę. Oprócz naszej wychowawczyni – pani Joanny Mazur towarzyszyła nam pani Jolanta Zarzycka. Dojazd nie sprawił nam większej trudności i już o 9:00 rozpalaliśmy ognisko nad zalewem w Chodlu. Oczywiście wcześniej musieliśmy zebrać patyki na rozpałkę ale to również poszło nam sprawnie. Po upieczeniu kiełbasek i posileniu się przyszedł czas na trochę ruchu. Graliśmy w siatkę, ziemniaka i wiele innych gier i zabaw. 3 razy wyławialiśmy piłkę, która wpadła nam do wody! Niestety wszystko co dobre kiedyś musi się skończyć. I tak było z naszym pobytem nad zalewem. Po sprzątnięciu miejsca pobytu o 11:30 wsiedliśmy na rowery i ruszyliśmy w drogę powrotną. Wszyscy później zgodnie stwierdzili, że trzeba to powtórzyć

 

Strefa nauczyciela

Mikrofonem i Hantlą

Współpraca z UMCS

Projekt Erasmus+ praktyki

Klub Szkół UNICEF

Zainteresowania uczniów

Nasi parterzy

Liczba gości

Naszą witrynę przegląda teraz 76 gości