Piesza wycieczka klasy T1a
Wpisany przez HCZarnota   
poniedziałek, 16 września 2019 18:46

16 września o godzinie 8:30 przed budynkiem ZS w Poniatowej zebrali się uczniowie klasy T1a. Stąd wyruszyli na swoją pierwszą klasową wycieczkę. Grupę poprowadziły panie Halina Czarnota i Iwona Zalewska Cebrykow. Pierwszym celem tej wyprawy był cmentarz wojenny z okresu I wojny światowej znajdujący się we wsi Darowne. Warunki atmosferyczne sprzyjały, humory dopisywały, nikt nie marudził, grupa była zdyscyplinowana i raźno podążała leśnym traktem. Na miejscu wychowawczyni przybliżyła okoliczności powstania cmentarza. Była to króciutka lekcja historii z akcentem matematycznym. Następnym punktem programu było boisko w Dąbrowie Wronowskiej. Tam odbyło się ognisko połączone z pieczeniem kiełbasek. Była to też okazja do bliższego poznania się poprzez wspólne rozmowy i grę w ringo. Po zabezpieczeniu żaru z ogniska nastąpił powrót do Poniatowej. Może trochę zmęczeni ale ogólnie zadowoleni uczniowie orzekli, iż trzeba będzie to powtórzyć.

 

Strefa nauczyciela

Mikrofonem i Hantlą

Projekty aktualnie realizowane

Współpraca z UMCS

Projekt Erasmus+ praktyki

Klub Szkół UNICEF

Zainteresowania uczniów

Nasi parterzy

Liczba gości

Naszą witrynę przegląda teraz 78 gości