Powiatowe zawody w piłce nożnej halowej dziewcząt
Wpisany przez ZS Express Nr 10 & Wioleta Łata   
środa, 05 grudnia 2018 09:31

powiat-hal-dz20 listopada w hali sportowej w Opolu Lubelskim odbyły się  powiatowe zawody w piłce nożnej halowej dziewcząt, w których wzięły udział 4 drużyny. Każda z nich rozegrała po trzy mecze systemem każdy z każdym. Nasze  zawodniczki pod opieką Pani Jolanty Zarzyckiej rozegrały bardzo dobry turniej i po raz kolejny odniosły sukces zdobywając najwyższy stopień podium. Pierwszy mecz wygrały z Zespołem Szkół Zawodowych z Opola Lubelskiego 3:1, kolejny z Zespołem Szkół z Chodla 5:0 i ostatni z Liceum Ogólnokształcącym zakończył się remisem 1:1.

Mecze były bardzo emocjonujące, czasami agresywne ale mimo to każdy z zaciekawieniem oglądał zmagania i śledził przebieg gry z niepokojem. Każda z zawodniczek spisała się na medal. Największą ilość strzelonych bramek zdobyła Wiktoria Zdyb, a tuż po niej Anna Bancerz. Skład zwycięskiej drużyny: Patrycja Czopek, Luiza Misztal, Anna  Bancerz, Adrianna Borowska, Wiktoria Zdyb, Julia Pietras, Wioleta Łata, Kaja Zarzycka, Julia Wiśniewska, Zuzanna Czarnota oraz Julia Boćkowska.