Powiatowe zawody w biegach przełajowych dziewcząt i chłopców
Wpisany przez AKocoń   
poniedziałek, 31 października 2016 15:48

przelajeJak co roku, sportowa rywalizacja szkół ponadgimnazjalnych rozpoczęła się biegami przełajowymi. Zawody odbyły się 30 września 2016r w Opolu Lubelskim. Uczestniczyły w nich 4 drużyny chłopców (ZS w Poniatowej, LO w Opolu Lubelskim, ZSZ w Opolu Lubelskim i ZS w Chodlu) oraz 3 drużyny dziewcząt (ZS w Poniatowej, LO w Opolu Lubelskim i ZSZ w Opolu Lubelskim).

 

Drużyna naszych dziewcząt w składzie: Czycza Dominika, Grys Julia, Misztal Sylwia, Misztal Luiza, Zielińska Katarzyna, Zarzycka Kaja, Rodzik Dominika, Czopek Patrycja, Bartoś Aleksandra, Gołofit Sandra, Rosińska Kinga zajęły II miejsce. Najlepszy czas miały: Misztal Luiza (1, 14), Zarzycka Kaja i Czopek Patrycja (1,18) oraz Czycza Dominika (1,22).

Drużyna naszych chłopców w składzie:  Iwaszko Patryk, Pyda Sebastian, Godzina Waldemar, Rybarczyk Kacper, Nowak Kamil, Orzech Przemysław, Staniszewski Daniel, Orzeł Sebastian, Pietroń Karol, Romanowicz Szymon zajęli I miejsce. Najlepszy czas mieli: Nowak Kamil i Romanowicz Szymon (1,28), Iwaszko Patryk i Godzina Waldemar (1,29) oraz Pyda Sebastian i Rybarczyk Kacper (1,30).

Naszym sportowcom gratulujemy pierwszych sukcesów i oczywiście życzymy kolejnych.

Miejsce

Dziewczęta

Chłopcy

I

ZSZ Opole Lub.

ZS Poniatowa

II

ZS Poniatowa

ZSZ Opole Lub.

III

LO Opole Lub.

LO Opole Lub.

IV

------------

ZS Chodel