Turnieje strzeleckie w ZS
Wpisany przez AKocoń   
piątek, 15 lipca 2016 08:46

turnieje strzeleckieTurniej strzelecki – podsumowanie

W roku szkolnym 2015/2016 uczniowie naszej szkoły mieli możliwość uczestniczyć w małym Turnieju strzeleckim. Cieszył się on sporym zainteresowaniem zarówno wśród chłopców jak i dziewcząt. Każdy strzelec oddawał 13 strzałów z których ocenianych było 10 najlepszych przestrzelin. Zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w strzelectwie.

 

Podsumowanie turnieju wyłoniło następujących zwycięzców:

Miejsce

Nazwisko i imię

Klasa

Punkty

I

Skurski Mateusz

T3b

227

II

Antoniak Aleksander

T1b

195

III

Żywicka Katarzyna

LO2b

107

Turniej strzelecki – strzelanie 3

13 marca 2016 roku odbyło się kolejne strzelanie w ramach  Turnieju strzeleckiego. Uczniowie „oddawali” 13 strzałów, z czego ocenianych było 10 najlepszych przestrzelin. W wyniku strzeleckich zmagań poszczególne miejsca zajęli:

Miejsce

Dziewczęta

Klasa

Chłopcy

Klasa

I

Żywicka Katarzyna

LO2b

Skurski Mateusz

T3b

II

Skarżycka Agnieszka

T4a

Grudzień Adrian

T4a

III

Grys Julia

LO1a

Antoniak Aleksander

T1b

Turniej strzelecki – ostatnie strzały

15 czerwca  2016 roku był ostatnim dniem strzeleckich zmagań. Uczniowie  jak zawsze „oddawali” 13 strzałów, z czego ocenianych było 10 najlepszych przestrzelin. W wyniku strzeleckich zmagań poszczególne miejsca zajęli:

Miejsce

Nazwisko i imię

Klasa

I

Antoniak Aleksander

T1b

II

Skurski Mateusz

T1b

III

Pichner Kamil

T1a