Drużynowe Zawody Strzeleckie o puchar firmy PROBATUS z Poniatowej
Wpisany przez AKocoń   
czwartek, 07 stycznia 2016 09:59

strzelectwo-probatur9 grudnia 2015 roku na strzelnicy w Łaziskach odbyły się Drużynowe Zawody Strzeleckie o puchar firmy PROBATUS z Poniatowej. Zawody te przeznaczone były dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Konkurencje rozgrywane były z karabinka sportowego bocznego zapłonu leżąc z podpórką na dystansie 50 metrów. Uczniowie „oddawali” 12 strzałów, z czego ocenianych było 10 najlepszych przestrzelin. Drużynowo zajęliśmy I miejsce. Najlepszym strzelcem wśród uczniów szkół ponadgimnazjalnych został Mateusz Skurski – T3b. Wszystkim strzelcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

W wyniku rywalizacji szkół kolejność na podium była następująca:

I miejsce - ZS Poniatowa: Skarżycka Agnieszka -T4a, Kobos Iga – LO2a, Skurski Mateusz -T3b, Natoniak Aleksander - T1b

II miejsce - ZS Poniatowa: Bałaszek Agnieszka - T4a, Borowińska Alicja - LO2a, Majchrowski Krzysztof - T3a, Grudzień Adrian - T4a

III miejsce – ZSO Józefów nad Wisłą

IV miejsce – LO Opole Lubelskie