IT Academic Day 2015-zaproszenie
Wpisany przez BW   
poniedziałek, 16 listopada 2015 13:40

Wszystkich pasjonatów nowych technologii zapraszamy na kolejna edycję IT Academic Day.  Konferencja odbędzie się 26 listopada 2015 roku o godzinie 8.00 w Auli Instytutu Biotechnologi (ul. Konstantynów 1 i ) w Lublinie.

Zakres tematyczny wydarzenia to przede wszystkim programowanie, rozwiązanie chmurowe, drony, drukarki 3D.Tematyka przeznaczona jest zarówno dla osób, które dopiero wkraczają w świat technologii, jak również dla bardziej zaawansowanych. Konferencja jest znakomitą okazją do dyskusji, zdobycia wiedzy, poznania wybitnych specjalistów z całej Polski oraz kontakt z ludźmi, którzy na co dzień mają styczność z branżą informatyczną.  Uczestnicy mają okazję do wymiany własnych spostrzeżeń, poznania poszczególnych filarów związanych z branżą IT oraz rozpoczęcia kreowania własnej ścieżki w dziedzinie informatyki.

To już trzecia konferencja IT Academic Day, w której nasi uczniowie mają szanse uczestniczyć. Jeśli jesteś zainteresowany udziałem w tym wydarzeniu  zgłoś się do P. Bożeny Wyroślak - zgłoszenia przyjmowane do dnia 19.11.2015.

 

Informacje dla osób, które potwierdziły w szkole udział w konferencji.

Należy drogą elektroniczną dołączyć do wydarzenia jakim jest konferencja.

Proszę o kliknięcie na stronie www.itadkul.net w dołącz do wydarzenia, wtedy przekierowani zostajemy na stronę konferencji na Facebook'u i tam trzeba wybrać "Wezmę udział". Więcej informacji znajduje się na:
www.itadkul.net oraz https://www.facebook.com/events/916957595054966/