Powiatowe zawody w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców (indywidualne)
Wpisany przez J.Z   
czwartek, 29 października 2015 13:13

powiat-tenis27 października 2015r. na sali gimnastycznej w Specjalnym Ośrodku Szkoleniowo-wychowawczy im. Ewy Szelburg-Zarembiny w Karczmiskach odbyły się zawody powiatowe w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców. W turnieju wzięło udział sześć szkół: ZS w Poniatowej, Specjalny Ośrodek Szkoleniowo-wychowawczy im. Ewy Szelburg-Zarembiny w Karczmiskach, ZS Ogólnokształcących w Józefowie nad Wisłą, ZS Zawodowych im. Stanisława Konarskiego Opole Lubelskie i ZS w Chodlu. Naszą szkołę reprezentowali następujący uczniowie:

Dziewczęta Chłopcy
  • Żywicka Katarzyna z klasy LO2b
  • Misztal Sylwia z klasy LO2a
  • Madejek Joanna z klasy LO2a
  • Mazur Patryk z klasy T3b
  • Makijewski Janusz z klasy T3b
  • Kruk Mateusz z klasy T1b
  • Adamczyk Patryk z klasy T1b

Najlepszą lokatę wśród dziewcząt zdobyła Żywicka Katarzyna- 3 miejsce, a wśród chłopców Mazur Patryk- 4 miejsce.

Nasi uczniowie rywalizowali do końca. Udało się osiągnąć całkiem niezłe wyniki.