Szkolny Turniej Tenisa Stołowego
Wpisany przez Julia.G   
piątek, 23 października 2015 13:12

tenis22 października 2015r. W naszej szkole został zorganizowany Szkolny Turniej  Tenisa Stołowego dziewcząt i chłopców, w którym wzięli udział następujący uczniowie: Czycza Dominika, Grys Julia, Madej Joanna, Żywicka Katarzyna, Misztal Syliwia, Ogonek Paweł, Bigos Kacper, Kołosiński Wojciech, Nowak Kamil, Wawrzonek Sebastian, Kochański Tomasz, Antoniak Patryk, Adamczyk Patryk, Kruk Mateusz, Śliwiński Mateusz, Kiljan Miłosz, Mazur Patryk, Makijewski Janusz, Chęć Dawid, Bartuzi Jakub, Pyśniak Daniel.

Chłopcy grali systemem rosyjskim do dwóch przegranych, a dziewczyny grały systemem każda z każdą.

W wyniku zaciętej rywalizacji, kolejno uzyskano następujące miejsca:

DZIEWCZĘTA: CHŁOPCY:

I miejsce – Misztal Sylwia LO2a

II miejsce – Żywicka Katarzyna LO2b

II miejsce – Madejek Joanna LO2a

IV miejsce – Grys Julia LO1a

I miejsce – Mazur Patryk T3b

II miejsce – Kruk Mateusz T1b

III miejsce – Makijewski Janusz T3b

IV miejsce – Adamczyk Patryk T1b

Uczniowie, którzy zdobyli 4 pierwsze miejsca zakwalifikowali się do następnego etapu zawodów, które odbędą się we wtorek- 27 października 2015r w Karczmiskach.