Szkolny Turniej Piłki Nożnej
Wpisany przez BW   
piątek, 09 października 2015 11:35

turniej

30 września 20015 roku w Zespole Szkół odbył się Szkolny Turniej Piłki Nożnej. W turnieju uczestniczyli reprezentanci poszczególnych klas.

W wyniku rywalizacji miejsce na podium zajeły: I -T3b, II - T4a, III - T1a. Klasa T3a niestety znalazła się poza podium, zajęła IV miejsce.

Gratulujemy zwycięzcom wyniku i wszystkim uczestnikom gry fair play. Życzymy pokonanym sukcesów w kolejnych turniejach.

 

PLAN ROZGRYWEK

Grupa A Grupa B

1. T3b

2. T1a

3.  LO2

4.   T2a

5. T4a

6. LO3

7. T3a

 

Grupa A

Nr

Drużyny

Klasy

Godzina meczu

Wynik

I.

1 - 2

T3b-T1a

900 - 915

1:0

III.

3 - 4

LO2-T2a

940 - 955

0:0

V.

1 – 3

T3b-LO2

1020 - 1035

4:1

VI.

2 - 4

T1a-T2a

1040 - 1055

2:0

VIII.

1 - 4

T3b-T2a

1120 - 1135

3:0

IX.

2 - 3

T1a-LO2

1140 - 1155

0:0

 

Grupa B

Nr

Drużyny

Klasy

Godzina meczu

Wynik

II.

5 - 6

T4a-LO3

920 - 935

1:0

IV.

7 - 5

T3a-T4a

1000 - 1015

0:0

VII.

6 - 7

LO3-T3a

1100 - 1115

0:1

Mecze półfinałowe

T3b - T3a - wynik 2:2, z podliczenia pkt w fazie grupowej do finału przechodzi klasa T3b

T1a - T4a - wynik 1:4

Finały

Mecz o III miejsce

T3a - T1a - wynik 1:4

Mecz o I miejsce

T3b - T4a - wynik 0:0, w rzutach karnych, wynik 3:2

 

Lista uczestników Szkolnego Turnieju Piłki Nożnej w dniu 30.09.2015

T1a

  1. Skaliński Igor
  2. Skurski Norbert
  3. Kochański Tomasz
  4. Kruk Marcin
  5. Sak Mateusz
  6. Brykowski Kuba

 

T2a

  1. Biskup Hubert
  2. Czuba Maciek
  3. Nagrodzki Tomek
  4. Winiarski Radek
  5. Woźniak Kuba
  6. Sola Dawid (mechanik)
  7. Przydatek Adam
  8. Pawlik Michał

 

T3a

  1. Jóźwiak Marcin
  2. Szuwalski Szymon
  3. Chęć Dawid
  4. Kiraga Filp
  5. Kocoń Bartłomiej
  6. Woś Mikołaj
  7. Samołyk Eryk
  8. Pucicki Adam

T3b

  1. Kozłowski Michał
  2. Makijewski Janusz
  3. Mazur Patryk
  4. Orzeł Sebastian
  5. Smaga Mateusz
  6. Rzeszuta Karol
  7. Pietroń Karol
  8. Wilkos Radosław

T4a

  1. Jakub Sołdek
  2. Michał Tomczyk
  3. Emil Rogala
  4. Łukasz Woś
  5. Paweł Babski
  6. Artur Książka
  7. Daniel Pyśniak
  8. Patryk Redwan

LO2

  1. Czopek Kamila
  2. Żywicka Katarzyna
  3. Węgorowski Jakub
  4. Stawiarski Marcin
  5. Iwaszko Patryk
  6. Wójtowicz Mateusz
  7. Ziółkowski  Rafał

LO3

  1. Wojtiuk Adrian
  2. Bartuzi Jakub
  3. Federowicz Adrian
  4. Krzysztofik Hubert
  5. Popiołek Daniel
  6. Furdal Dawid