LDI- Lubelskie Dni Informatyki 2015
Wpisany przez Aneta Sadlak   
wtorek, 12 maja 2015 09:11

Dnia 22 kwietnia 2015r. pod czujnym okiem pani Małgorzaty Fiuk oraz pana Marka Wawrzyniaka wraz z reprezentacją młodzieży ZS wybraliśmy się na Lubelskie Dni Informatyki. Po raz kolejny grupa KUL.NET  zorganizowała jedną z największych konferencji na Lubelszczyźnie. Tegoroczna, ósma edycja była dla nas wielkim zaskoczeniem. Oprócz interesujących wykładów m.in. na temat języków programowania, a także dronów  i drukarek 3D, czekały na nas warsztaty - część praktyczna. Jak co roku przygotowana była strefa rozrywki, w której każdy mógł spróbować swoich sił. Na uczestników LDI czekały liczne konkursy, zabawy oraz nagrody. W ramach „umysłowego odpoczynku” organizatorzy zadbali o relaks i doskonałą zabawę. Na zewnątrz czekały na nas zachwycające rozgrywki sportowe, a były to: mecz bumper ball, gigantyczne piłkarzyki (graczami byli uczestnicy LDI) oraz ścianka wspinaczkowa.  Gorąco zachęcamy wszystkich do udziału w podobnych zjazdach i wykładach. Nowinki technologiczne i postęp informatyczny to jest to co otacza nas na co dzień, rzeczy z którymi mamy styczność teraz i w przyszłości, dlatego warto rozwijać się w tym kierunku.

Z niecierpliwością czekamy na kolejną konferencję LDI!!!