Konferencja IT Academic Day
Wpisany przez BW   
piątek, 14 listopada 2014 11:20

alt

Już 27 listopada 2014 kolejna edycja bezpłatnej konferencji IT Academic Day organizowanej przez Grupę KUL.NET!

Przed uczniami naszej szkoły kolejna szansa na pogłębienie wiedzy z dziedziny IT. Interesujesz się nowymi technologiami? Lubisz programować? Chcesz odkryć emocjonujące oblicze IT, posłuchać prelekcji specjalistów i pasjonatów informatyki, porozmawiać z przedstawicielami firm z branży IT - zdecyduj się na udział w konferencji informatycznej. Wykłady prowadzone prze specjalistów IT, skierowane głównie do studentów informatyki,  nie są dla uczniów szkoły średniej  łatwe, ale na pewno bardzo interesujące.

Uczniowie z Zespołu Szkół zainteresowani udziałem w konferencji proszeni są o zgłoszenie się do Pani B. Wyroślak do dnia 18.11.2014  oraz zalogowanie się na to wydarzenie pod adresem:

http://codeguru.geekclub.pl/kalendarium/podglad-wydarzenia/it-academic-day-kulnet,10341

Uczniowie niemający konta na geekclub.pl przed zapisaniem się na wydarzenie IT Academic Day (Przycisk WEŹ UDZIAŁ-po prawej stronie) muszą się zarejestrować.


 


 

IT Academic Day to profesjonalna konferencja organizowana przez grupy .NET, której główną ideą jest poszerzenie wiedzy na temat rozwiązań technologicznych oraz nowości panujących na rynku IT. Wydarzenie zrzesza przedstawicieli społeczności akademickiej oraz ludzi blisko związanych z branżą IT, pragnących zgłębić wiedzę na temat innowacyjnych przedsięwzięć w informatyce oraz biznesie. Konferencja jest również doskonałą okazją dla firm na zaprezentowanie się przed gronem potencjalnych pracowników.

Głównym celem tegorocznej edycji IT Academic Day jest przedstawienie nowych gałęzi technologicznych, jak również zjednoczenie środowiska akademickiego z biznesowym. Niezwykle ważnym aspektem tej konferencji jest możliwość poszerzania własnych horyzontów, perspektywa rozwoju osobistego poprzez udział w prelekcjach wybitnych specjalistów z branży IT oraz przedstawicieli firm, a także okazja do zapoznania się z obecnym rynkiem pracy czy też budowa relacji z naszymi Partnerami Biznesowymi.