Oficjalna Strona Zespołu Szkół w Poniatowej
Rok szkolny 2019-2020 rozpoczęty
Aktualności
Wpisany przez BW   
niedziela, 08 września 2019 22:09

Rozpoczęcie roku szkolnego w ZS odbyło się w miłej i przyjaznej atmosferze. W tym roku powitaliśmy w murach naszej szkoły  dużo większą liczbę pierwszoklasistów. Jesteśmy pewni, że nasi starsi uczniowie będą odnosić się do kolegów z życzliwością, tolerancją i empatią, wszak Zespół Szkół w Poniatowej to jedna wielka szkolna rodzina.

Czeka nas rok wielu zmian związanych z reformą edukacji., rok wytężonej pracy, wielu zadań i obowiązków. Uczniom życzymy jak najwyższych wyników w nauce, sukcesów w konkursach oraz rozwijania swoich pasji podczas zajęć dodatkowych. Wierzymy, że  godnie będą reprezentować nasza szkolę.  Nauczycielom zaś - jak najmniej kłopotów i problemów z uczniami, zdrowia, cierpliwości, wytrwałości i wielu powodów do satysfakcji. Pracownikom administracji i obsługi spokojnej i efektywnej pracy. Rodzicom zadowolenia ze swoich dzieci, dobrej współpracy ze szkołą, nauczycielami , wychowawcami oraz dyrekcją.

 
NOWY PROJEKT ERASMUS PLUS W NASZEJ SZKOLE
Projekt Erasmus-praktyki
Wpisany przez Katarzyna Kramek   
wtorek, 13 sierpnia 2019 05:50

Miło nam poinformować, że projekt „ Europejskie praktyki zawodowe kluczem do rynku pracy” otrzymał dofinansowanie Narodowej Agencji programu Erasmus +, FRSE.  Inicjatywa ta pozwala nam na otrzymanie dofinansowania na wyjazd na praktyki zagraniczne, w celu rozwinięcia swoich umiejętności praktycznych oraz językowych. W ramach projektu zagwarantowano miejsca stażowe dla 10 uczniów kształcących się na kierunku techniki informatyk oraz dla 10 – techników mechaników w miejscowości Ostrava w Czechach. Przewidziany jest również program kulturowy – wycieczki do Pragi i Brna oraz wiele innych atrakcji. Uczestnicy otrzymają międzynarodowe dokumenty potwierdzające odbycie praktyk.

Zachęcamy do udziału w projekcie. Sięgnijcie po właściwy klucz…

 
Rekrutacja na rok szkolny 2019/2020 trwa!
Informacje
Wpisany przez Dyrektor   
czwartek, 11 lipca 2019 21:00

Drodzy uczniowie w Zespole Szkół w Poniatowej są jeszcze wolne miejsca w klasach pierwszych. W technikum po szkole podstawowej - technik informatyk i technik elektryk. W technikum po gimnazjum - technik informatyk i technik mechanik. W liceum po szkole podstawowej oraz po gimnazjum w klasach z rozszerzeniami: humanistycznym,  biologiczno-chemicznym, matematyczno-geograficznym lub fizycznym.

 
Szkolny zestaw podręczników do kształcenia ogólnego na rok 2019/2020 po szkole podstawowej (LO i technikum) Drukuj

 

Więcej…
 
Wykaz podręczników dla klasy pierwszej LO (po szkole gimnazjalnej) na rok 2019/2020 Drukuj
Informacje

Więcej…
 
Wykaz podręczników do klasy pierwszej technikum (po szkole gimnazjalnej) na rok 2019/2020 Drukuj
Informacje

 

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 następna > ostatnia >>

Strona 7 z 7

Strefa nauczyciela

Mikrofonem i Hantlą

Projekty aktualnie realizowane

Współpraca z UMCS

Projekt Erasmus+ praktyki

Klub Szkół UNICEF

Organ prowadzacy

Starostwo Opolskie

www.opole.lublin.pl

Zainteresowania uczniów

Nasi parterzy

Liczba gości

Naszą witrynę przegląda teraz 90 gości